Новини
Facebook YouTube

Дякуємо за участь у 7-му Конгресі «Радіологія в Україні-2019»!!!

27-29 березня 2019 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 7-й Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2019», який став наймасштабнішою радіологічною подією за всю історію незалежної України. Понад 700 учасників та гості з 11 країн світу взяли участь у найбільшому в країні радіологічному форумі. Серед гостей Конгресу були представники керівництва Європейського Товариства Радіології (ЄОР) та національних радіологічних асоціацій та товариств інших країн.  

Особливістю Конгресу цього року було те, що він проходив разом XIII Школою-семінаром «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці» (нейрорадіологія, передові технології візуалізації, пухлини, невідкладна радіологія, радіологія голови та шиї), організованою Асоціацією радіологів України разом з Американським товариством нейрорадіології та Друзями радіології в Україні.

Генеральним партнером Конгресу виступило представництво компанії Bayer в Україні. Цього року офіційними партнерами форуму стали українські представництва компаній  Canon, GE Health, Philips та Siemens, а також компанії «Укрмедексперт», «Фармак» та група компаній «Телеоптик». Серед партнерів Конгресу також компанії Ксенко, НВО «Медапаратура» та Геосантріс. Всього цього року на виставці, що проходила під час Конгресу, було 16 учасників, які представили учасникам Конгресу новітнє радіологічне обладнання, контрастні речовини, засоби радіаційного захисту та інша продукція для медичної радіології.

На протязі трьох днів учасники Конгресу заслухали понад 130 лекцій та наукових доповідей. Було проведено кілька майстер-класів за різною тематикою, зокрема із застосування інформаційних технологій для автоматизації процесів функціонування радіологічного центру та магнітно-резонансної томографії колінного суглобу, а також майстер-клас з нейрорадіології від Cem Calli. Вперше в рамках Конгресу працювала секція для рентген-лаборантів, організована разом з Українською асоціацію рентген-лаборантів та радіологічних технологів.

Вперше в рамках Конгресу після його офіційного відкриття було проведено інтелектуальну радіологічну гру «Що? Де? Коли?», а вечором наступного дня – змагання з боулінгу за підтримки групи компаній «Телеоптик».

Оргкомітет Конгресу висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь у Конгресі та хто допомагав в його підготовці та проведенні!

Особлива подяка лекторам та доповідачам,  секретаріату та партнерам форуму, а також колективу Конференц-холу  «Ірпінь», завдяки яким Конгрес пройшов на високому науковому та організаційному рівні!

До нових зустрічей на радіологічних форумах, зокрема на 8-му Конгресі «Радіологія в Україні-2019», який проходитиме в Києві 25-27 березня наступного року!

                                                                                                                Оргкомітет Конгресу

                                                                                                                 Виконком АРУ

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *